Contact / colofon

Contact

Erasmus Universiteit Rotterdam
alumni@smc.eur.nl
010 408 11 10
www.eur.nl/alumni
Facebook
LinkedIn
Twitter

EUR wit

EAV Erasmus Alumnivereniging
Bon Ellemeet / Alexandra Staab
eav@erasmusalumnivereniging.nl
010 414 94 07
www.erasmusalumnivereniging.nl

EUR heldergroen

Erasmus Trustfonds
secretariaat@trustfonds.nl
010 411 05 96
www.trustfonds.nl

ESE geel

ESE Erasmus School of Economics
Charles Hermans
hermans@ese.eur.nl
010 408 18 03
www.esealumni.nl

FWS oranje

FSW Faculteit der Sociale Wetenschappen
Marjolein Kooistra
kooistra@fsw.eur.nl
010-4082135
www.eur.nl/fsw

ESL rood

ESL Erasmus School of Law
Martijn Roos
m.roos@law.eur.nl
010 408 96 99
www.esl.eur.nl/alumni

FSW lichtblauw

FW Faculteit Wijsbegeerte
Ceciel Meiborg
meiborg@smc.eur.nl
010 408 89 80
www.eur.nl/fw

EMC groen
ESHCC knalblauw

ESHCC Erasmus School of History, Culture and Communication

Geschiedenis & Cultuur
Sabai Doodkorte
doodkorte@eshcc.eur.nl
010 408 28 74

IBCOM & Mediastudies
Renee Mast
mast@eshcc.eur.nl
010 408 20 06

Lidewij Radix
radix@eshcc.eur.nl
010 408 23 09
www.eshcc.eur.nl

RSM donkerblauw

RSM Rotterdam School of
Management, Erasmus University
Jennifer Ritfeld
jritfeld@rsm.nl
010 408 26 98
www.rsm.nl/alumni

IBMG paars

iBMG instituut Beleid & Management Gezondheidszorg
Stefan Groen / Ernst Bakker
alumni@bmg.eur.nl
www.eur.nl/bmg

EUR wit

IHS Institute for Housing and Urban Development Studies
Charmae Nercua
nercua@ihs.nl
010 408 98 74
www.ihs.nl/alumni

ISS blauw

ISS Institute of Social Studies
Sandra Nijhof
nijhof@smc.eur.nl
070 426 04 14
www.iss.nl/alumni

Contact / Colofon

Ook Erasmus Alumnimagazine in uw mailbox?

Colofon


Erasmus Alumnimagazine / ea. is een uitgave van de stafafdeling Marketing en Communi­catie van de Erasmus Universiteit. Aanmelden voor het digitale magazine kan via alumni@smc.eur.nl.

Redactieadres
EUR, afdeling SM&C
Postbus 1738
3000 DR Rotterdam
alumni@smc.eur.nl
www.eur.nl/alumni

Uitgave Jaargang 5, EA 9, herfst 2014
De volgende EA verschijnt lente 2015

Bladmanager Carien van der Wal, alumni & corporate relations officer
Redactie Wieneke Gunneweg, hoofdredacteur, Mieke Fiers, eindredacteur
Aan dit nummer werkten mee
Jana Beranová, Natalia Chapliuk, Peter Gerritsen, Ronald van den Heerik, Eveline van de Lagemaat, René van Leeuwen, José Luijpen, Geert Maarse, Pauline van der Meer Mohr, Michelle Muus, Sjoerd Wielenga, Levien Willemse, Martine Zeijlstra, faculteiten EUR, inclusief Erasmus MC, IHS en ISS
Advertenties Carien van der Wal & Armin Firouzy Wahdaty
Ontwerp en bouw Ontwerpwerk, Den Haag
Cover Ronald van den Heerik

Redactie Advies Commissie
De RAC bestaat uit vertegenwoordigers van de faculteiten en alumniverenigingen van de EUR en heeft een adviserende rol bij de totstandkoming van EA.

© Erasmus Universiteit Rotterdam
Niets uit deze uitgave mag zonder schrifte­lijke toestemming van de uitgever geheel of gedeeltelijk worden overgenomen.