Contact / colofon

Contact

Erasmus Universiteit Rotterdam
E alumni@eur.nl
T 010 408 11 10
www.eur.nl/alumni
Facebook
LinkedIn
Twitter

EUR wit

EAV Erasmus Alumni vereniging
E eav@erasmusalumnivereniging.nl
T (010) 414 9407
www.erasmusalumnivereniging.nl

EUR heldergroen

Erasmus Trustfonds
E secretariaat@trustronds.nl
T (010) 411 0596
www.trustfonds.nl

ESE geel

ESE Erasmus School of Economics
Charles Hermans
E hermans@ese.eur.nl
T 010 408 18 03
www.esealumni.nl

FWS oranje

FSW Faculteit der Sociale Wetenschappen
Marjolein Kooistra
E marjolein.kooistra@eur.nl
T 010-4082135
www.eur.nl/fsw

ESL rood

ESL Erasmus School of Law
Martijn Roos
E m.roos@law.eur.nl
T 010 408 96 99
www.esl.eur.nl/alumni

FSW lichtblauw

FW Faculteit Wijsbegeerte
Annemiek van Beek
E annemiek.vanbeek@eur.nl
T 010 408 89 80
www.eur.nl/fw

EMC groen

Erasmus MC
Gonny Pasaribu
E alumni@erasmusmc.nl
www.erasmusmc.nl/alumni

ESHCC knalblauw

ESHCC Erasmus School of History, Culture and Communication

Lidewij Radix
E radix@eshcc.eur.nl
T 010 408 23 09
www.eshcc.eur.nl

Geschiedenis & Cultuur
Sabai Doodkorte
E doodkorte@eshcc.eur.nl
T 010 408 28 74

iBCoM & Mediastudies
Renée Mast
E
mast@eshcc.eur.nl
T 010 408 20 06

RSM donkerblauw

RSM Rotterdam School of
Management, Erasmus University
Anita Törok
E atorok@rsm.nl
T 010 408 26 98
www.rsm.nl/alumni

IBMG paars

iBMG instituut Beleid & Management Gezondheidszorg
Stefan Groen
E alumni@bmg.eur.nl
www.eur.nl/bmg

EUR wit

IHS Institute for Housing and Urban Development Studies
Charmae Nercua
E nercua@ihs.nl
T 010 408 98 74
www.ihs.nl/alumni

EUR wit

ISS International Institute of Social Studies
Sandra Nijhof
E sandra.nijhof@eur.nl
T 070 426 04 14
www.iss.nl/alumni

EUR wit

EUR alumni office
Beleid: Sonja Nollen-Smith
E sonja.smith@eur.nl
T 06 30 40 51 05

EUR wit

Erasmus Alumni Database
Hugo Koppe
E hugo.koppe@eur.nl
T (010) 408 1110

 

Contact / Colofon

Ook Erasmus Alumnimagazine in uw mailbox?

Erasmus Alumni Magazine in your mailbox?

Colofon

ea Is een uitgave van de Erasmus Universiteit Rotterdam voor alumni, studenten en relaties. Het magazine wordt binnen Nederland kosteloos toegezonden aan alumni die ingeschreven staan in de Erasmus Alumni database.

Aanmelden of opzeggen kan via 
Hugo Koppe
T (010) 408 1110 
E alumni@eur.nl

Uitgave Jaargang 8, #14, mei 2017
Frequentie 2 x per jaar

Redactieadres carien.vanderwal@eur.nl
Redactie Carien van der Wal & Edith Smulders
Medewerkers Cora Boele, Ronald van den Heerik, Karin koolen, Geert Maarse, Dennis Mijnheer, Sanne van der Most, Edith Smulders, Sjoerd Wielinga.
Fotografie Geertje van Achterberg, Ronald van den Heerik, Conny Mooldijk, Sanne van der Most, Michelle Muus, Rens Plaschek 
Vormgeving en bouw Ontwerpwerk, Den Haag
Cover Sanne van der Most

© Niets uit deze uitgave mag zonder schriftelijke toestemming van de uitgever geheel of gedeeltelijk worden overgenomen.