Contact / colofon

Contact

Erasmus Universiteit Rotterdam
alumni@eur.nl
010 408 11 10
www.eur.nl/alumni
Facebook
LinkedIn
Twitter

EUR wit

EUR Alumni Office
Sonja Nollen-Smith
T 06 30 40 51 05
E sonja.smith@eur.nl

 

EUR heldergroen

Erasmus Alumni Database
Hugo Koppe
T (010) 408 1110
E hugo.koppe@eur.nl

 

ESE geel

ESE Erasmus School of Economics
Charles Hermans
T (010) 408 1803
E hermans@ese.eur.nl
www.esealumni.nl

FWS oranje

ESSB Erasmus School of Social and Behavioural Sciences
Marjolein Kooistra
T (010) 408 2135
E marjolein.kooistra@eur.nl
www.eur.nl/fsw

ESL rood

ESL Erasmus School of Law
Martijn Roos
T 010 408 96 99
E m.roos@law.eur.nl
www.esl.eur.nl/alumni

RSM donkerblauw

RSM Rotterdam School of Management
Rachel Grandi
T (010) 408 8122
E grandi@rsm.nl

 

EMC groen

ESHPM Erasmus School of Health Policy & Management
Prescilla Oosterwolde
E alumni@eshpm.eur.nl
www.eur.nl/eshpm

 

ESHCC knalblauw

ESHCC Erasmus School of History, Culture and Communication
Geschiedenis & Cultuur
Sabai Doodkorte
T (010) 408 28 74
E doodkorte@eshcc.eur.nl

iBCoM & Mediastudies
Renee Mast
T (010) 408 2006
E mast@eshcc.eur.nl

ESHCC Erasmus School of History, Culture and Communication
Lidewij Radix
T (010) 408 2309
E radix@eshcc.eur.nl
www.eshcc.eur.nl

EUR heldergroen

Erasmus MC
Jacobine Roozendaal
T (010) 703 5953
E alumni@erasmusmc.nl
www.erasmusmc.nl/alumni

 

FSW lichtblauw

FW Faculteit der Wijsbegeerte
Eveline Bender
T (010) 408 8980
E bender@fwb.eur.nl
www.eur.nl/fw

EUR wit

ISS International Institute of Social Studies
Sandra Nijhof
T (070) 426 04 14
E sandra.nijhof@eur.nl
www.iss.nl/alumni

EUR wit

IHS Institute for Housing and Urban Development Studies
Charmae Nercua
T (010) 408 9838
E nercua@ihs.nl
www.ihs.nl/alumni

EUR wit

Erasmus Trustfonds
T (010) 411 0596
E secretariaat@trustronds.nl
www.trustfonds.nl

Contact / Colofon

Ook Erasmus Alumnimagazine in uw mailbox?

Erasmus Alumni Magazine in your mailbox?

Colofon

ea Is een uitgave van de Erasmus Universiteit Rotterdam voor alumni, studenten en relaties. Het magazine wordt binnen Nederland kosteloos toegezonden aan alumni die ingeschreven staan in de Erasmus Alumni database.

Aanmelden of opzeggen kan via 
Hugo Koppe
T (010) 408 1110 
E alumni@eur.nl

Uitgave Jaargang 8, #15, november 2017
Frequentie 2 x per jaar

Hoofdredacteur Carien van der Wal
Eindredactie Christine van der Hoff
Adviseur Roel Otten
Medewerkers Cora Boele, Ronald van den Heerik, Karin koolen, Geert Maarse, Dennis Mijnheer, Sanne van der Most, Edith Smulders, Sjoerd Wielinga.
Fotografie Geertje van Achterberg, Ronald van den Heerik, Conny Mooldijk, Sanne van der Most, Michelle Muus, Rens Plaschek 
Vormgeving en bouw Ontwerpwerk, Den Haag
Cover Robin de Puy / @unitcma

© Niets uit deze uitgave mag zonder schriftelijke toestemming van de uitgever geheel of gedeeltelijk worden overgenomen.